Termék részletei
Tapasztalja meg a természetes zöld szőnyeg alsó részét az összekapcsoló fedélzeti csempe fűvel, amelyet az utolsó és könnyen kezelhető . mesterséges füves fedélzeti csempeinkkel, amelyek könnyen illeszkedhetnek, és gyorsan megőrizhetők . {{{} {{{2 {{{2 {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{} -ben való rögzítést megtarthatják, és az időjárástól át kell tartani. A csempe egy egyszerű, gyors, barkácsolás lehetőség, ha kicserélni szeretné az erkély fű padlóját, a terasz gyep- vagy a tetőtéri kertjét . mesterséges gyeppedőrök, amelyek elvégezhetők, és a piacon bebizonyosodhat, és a piacon bebizonyosodott, és a növekedés 10% -át meghaladja az 5% -ot, a Kimegtermékek óriási mennyiségét {5 -es {5.
Videó leírás
Termék részletei




Telepítés

Először győződjön meg arról, hogy az aljzat lapos és tiszta-e (betonlap, csempe, fa fedélzet vagy akár tömörített kavics is működhet) . Egyszerűen fektesse le az első csempét, és igazítsa a következő csempe csatlakozóit, majd nyomja meg őket-hallja a kattintást, amikor a szélek reteszelnek. Ismételje meg a sorban, sorban, sorban, sorban, sorban, sorban, amíg a teljes területet nem borítják. Súly- és elhelyezkedő él súrlódás-nem szerszámok, ragasztó vagy habarcs szükséges! Ez az egyik legegyszerűbb, összekapcsoló kültéri csempe rendszerek, amelyek a háztulajdonosok és a bérlők számára egyaránt rendelkezésre állnak .
Alkalmazások és használati esetek

Összekapcsoló fedélzeti csempék A fű alapvetően beltéri vagy kültéri alkalmazásokat kínál, és ideálisak az erkélyek, teraszok, fedélzetek, háztetők vagy a medence melletti tiszta és zöld . környezeti hangzáshoz, ezek a fűfedélzetek tökéletesek rövid távú bérleti díjakhoz, tradiókhoz vagy padlókhoz, amelyek tisztításához és gyors telepítéshez szükségesek. A beltéri felületekhez az összekapcsoló fedélzeti csempe fű puha, fű érzést biztosít az otthoni tornateremnek, a gyermekek játszószobájának vagy a relaxációs társalgónak a . reteszelő gyepcsempékek a fű megjelenését és kényelmét minden régi fedélzeten, téglapapítókon vagy betonon a rendetlenség vagy a felelősség nélkül. .}}}}}}}}}}}}
GYIK
K: Mely felületeken telepíthetem ezeket a csempéket?
V: Telepítheti őket bármilyen lapos, stabil felületre, például: beton, deszkás, tégla, csomagolt talaj stb.
K: A csempe időjárási ellenálló?
V: Igen . A csempe UV és vízálló, és úgy tervezték, hogy ellenálljon a napnak, az esőnek és a fagynak - egész évben .
K: Biztonságban vannak a gyerekek és a háziállatok számára?
V: Igen . A gyep nem toxikus, puha és mentes szilánkoktól .
K: Gyorsan fognak viselni?
V: NO . A csempe tartós, gyors színű és hosszabb lábú forgalomra szánt .
K: Szükségem van -e valamilyen szerszámra vagy ragasztóra a telepítéshez?
V: Nincs szükség szerszámokra vagy ragasztóra . Egyszerűen kézzel bepattannak ., így gyors és könnyen beállíthatók!
Termékparaméterek
| Méret | 300 mm × 300 mm |
| Vastagság | 20 mm |
| Szín | Fű |
| Telepítés | Összekapcsol |
| Súly | 16,5 kg/karton |
| Háttér (opcionális) | Műanyag |
| Bizonyítvány | CE/ISO |
| Csomagolás és kézbesítés | Csomagolás: Carton + raklap (kérés szerint) |
| Szállítás: tengeren vagy levegővel (kérés szerint) | |
| Kikötő | Kínai fő kikötő |
| Átfutási idő | Kész készletek: 7-15 napok a megrendelés megerősítése és a fizetés után . |
| Egyedi termékek: 30-45 napok a megrendelés megerősítése és a fizetés után . |










